Sputnik: Po havárii družice se přeživší kosmonaut vrací domů. Není ale sám

Přečtěte si

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Nejlepší filmy Billa Murrayho

Výborný herec a ještě lepší komik Bill Murray včera oslavil své 70. narozeniny. Na jeho počest jsme vybrali nejlepší...

Autor

Vyšel nový trailer k chystanému ruskému thrilleru, kde budou hlavní hrdinové bojovat o přežití s neznámým mimozemským životem. Trailer doprovází potemnělá a napínavá atmosféra se solidními hereckými výkony. Rozhodně stojí za povšimnutí.

Příběh doprovází osamělého kosmonauta – přeživšího, který se po havárii vesmírné družice nevrací na planetu Zemi sám. Uvnitř svého těla nevědomě propašoval nebezpečného mimozemského vetřelce a jeho jedinou nadějí se stává doktor, který je připraven svého pacienta zachránit i přes jakékoliv překážky či etické normy.

Celovečerní film vznikl pod vedením režiséra Jegora Abramenka (The Passenger). Rovněž se můžeme těšit na ruské hvězdy Oksanu Akinshinu, Fedora Bondarchuka a Pyotra Fyodorova. Rozhodně se ale nejedná o film, kde po celou dobu zběsile pobíhá chladnokrevné mimozemské monstrum vraždící lidi, jak se na první pohled může zdát.

V Rusku je k vidění od minulého měsíce a v USA má premiéru 14. srpna.

Zdroj: Art Pictures Studio

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také