Shirley: Elisabeth Moss je psychicky narušená spisovatelka hororů

Přečtěte si

Nejlepší body horory

Body horor je zvrácený subžánr hororu, ve kterém dochází k psychickému i fyzickému násilí na lidském těle. Nejčastěji jde...

Nejlepší francouzské filmy za posledních 10 let

Kdo by neměl rád francouzské filmy. Doba Četníků už je sice dávno pryč, ale skvělé filmy se ve Francii...

Disneyho hrané remaky seřazeny od nejhoršího po nejlepší

Očekávanou Mulan uvidíme už v září (v kině nebo na internetu), a tak jsme seřadili zbylé Disneyho hrané remaky...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmová společnost Neon zveřejnila oficiální trailer k novému snímku Shirley. Elisabeth Moss ztvárnila hlavní roli zoufalé a psychicky narušené spisovatelky, která k inspiraci svého příběhu zneužije návštěvy zamilovaného páru.

Shirley Jackson je proslulá spisovatelka hororových příběhů, která se právě zadrhla při psaní svého dalšího mistrovského díla. Z její nekomfortní zóny ji vyvede novomanželský pár, jenž se přistěhuje k nim do domu. Díky novému přírůstku se Shirley dostává dostatečná inspirace. Hlavně s pomocí svého manžela, jenž sdílí stejnou touhu po děsivých a hororových příbězích. Samotní novomanželé se všemi odpoledními drinky a úsměvy z každé strany netuší, co za hrůzy a pasti je v tom domě můžou čekat.

Hlavní roli si zahrála herečka Elisabeth Moss, jenž je známá převážně ze seriálu Příběh služebnice nebo díky své poslední roli v thrilleru Neviditelný. Jejího manžela si zahrál Michael Stuhlbarg, herce převážně vedlejších rolí si můžete pamatovat z filmu Muži v černém 3, Příchozí nebo Jasmíniny slzy. Dále si ve filmu zahráli mladí herci Odessa Young a Logan Lerman. Za režií stojí režisérka Josephine Decker. Snímek si odnesl nominace na filmovém festivalu v Berlinale či Sundance.

Shirley bude k dispozici na VOD od 5. června 2020.

Zdro: Neon

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také