Každoroční MFF Zlatý voči nabídne divákům online speciál

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Doba koronaviru ovlivnila několik důležitých filmových akcí. Mezi nimi je i každoroční mezinárodní filmový festival Zlatý voči, který je pravidelně pořádán studenty katedry filmových studií. 25. ročník festivalu se měl uskutečnit na konci letního semestru, ale kvůli pandemii se termín posunul na září. Přesto divákům již 14.května nabídne festival virtuální podívanou.

A na co se můžeme těšit? Online vysílání bude rozděleno do dvou částí. V té první se nám ukáže to nejlepší, nejbizarnější a nejbláznivější z minulých ročníků, které zaujaly svojí nápaditostí nejen porotu, ale i samotné diváky. V druhé části programu budou pak divákům představeny nesoutěžní filmy z tohoto ročníku.

Stream Virtuální voči byl nápadem studentů, kteří chtěli zachovat původní dobu festivalu, a díky tomu si alespoň část festivalu můžou diváci užít v bezpečí domova. A nezapomeňte, že to bude masakr.

Pro více informací sledujte FB událost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také