Každoroční MFF Zlatý voči nabídne divákům online speciál

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Doba koronaviru ovlivnila několik důležitých filmových akcí. Mezi nimi je i každoroční mezinárodní filmový festival Zlatý voči, který je pravidelně pořádán studenty katedry filmových studií. 25. ročník festivalu se měl uskutečnit na konci letního semestru, ale kvůli pandemii se termín posunul na září. Přesto divákům již 14.května nabídne festival virtuální podívanou.

A na co se můžeme těšit? Online vysílání bude rozděleno do dvou částí. V té první se nám ukáže to nejlepší, nejbizarnější a nejbláznivější z minulých ročníků, které zaujaly svojí nápaditostí nejen porotu, ale i samotné diváky. V druhé části programu budou pak divákům představeny nesoutěžní filmy z tohoto ročníku.

Stream Virtuální voči byl nápadem studentů, kteří chtěli zachovat původní dobu festivalu, a díky tomu si alespoň část festivalu můžou diváci užít v bezpečí domova. A nezapomeňte, že to bude masakr.

Pro více informací sledujte FB událost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také