Bontonfilm dodává na Netflix dalších 70 českých filmů

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Společnost Bontonfilm výrazným způsobem rozšíří nabídku českých filmů dostupných na populární VOD službě Netflix. Podle nové dohody uvede Netflix v České republice a na Slovensku 70 českých a slovenských filmů z nabídky Bontonfilmu pro internetovou distribuci. Do vysílání je bude uvolňovat postupně od druhé půlky června do konce roku.

Díky nové dohodě bude na Netflixu dostupná klasika ze zlatého fondu české kinematografie jako jsou Všichni dobří rodáci nebo Intimní osvětlení, oblíbené a časem prověřené komedie typu Vrchní prchni či S tebou mě baví svět, extrémně navštěvovaný Tankový prapor i snímky z poslední doby, například Poslední aristokratka nebo Domácí péče režiséra Slávka Horáka, který v létě uvede do kin očekávaný film Havel.

„Domluvit a vytvořit tak rozsáhlý balík filmů je trochu alchymie, Netflix požaduje velkou pestrost žánrů a filmy pro různé diváky,“ prozrazuje ředitel Bontonfilmu Martin Palán. „Naše knihovna filmů je ale velice obsáhlá a na Netflix tak můžeme poslat pohádky, dramata, komedie, klasiku Karla Zemana z 50. let stejně jako filmy, které byly vloni uvedeny do kin,“ doplňuje Palán.

Hned po technickém zpracování těchto filmů, začne Bontonfilm a Netflix připravovat další balík titulů k uvedení.

Všechny filmy budou dostupné i s anglickými titulky.

Bontonfilm spolupracuje se všemi službami v oblasti VOD, včetně GooglePlay, iTunes nebo právě Netflix.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také