Vyproštění: Akční thriller s Chrisem Hemsworthem se představuje

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Netflix je dost možná momentálně víc než kdy jindy důkazem toho, že představuje v porovnání s klasickou kinodistribucí docela jiný způsob toho, jak prezentovat filmy. Pod hlavičku tohoto giganta streamovacích platforem poslední dobou pravidelně míří nejuznávanější filmaři dneška. Výjimkou pak není ani jeden z bratrů Russoových (tvůrci Avengers: Endgame) se scénářem k žoldáckému thrilleru Extraction (v české mutaci Vyproštění), kde hlavní roli ztvárnil Chris Hemsworth…

Trailer slibuje zajímavou, a morálně nejednoznačnou akční podívanou, ve které bude hlavní protagonista čelit nejtěžšímu úkolu své kariéry. Má jít o akci, která vás přiková k židli. Představitel Thora zde hraje žoldáka jménem Tyler Rake, který nemá co ztratit a vezme jakoukoli práci. Během záchrany syna právě uvězněného bosse mezinárodního podsvětí ale v onom světě, plném bezohledných překupníků se zbraněmi a drogami, sezná, že už tak smrtící mise je prakticky nesplnitelná.

„Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna.“

Snímek Vyproštění má premiéru už 24. dubna na Netflixu. V hlavních a vedlejších rolích se pod režijním dohledem Sama Hargravea představí Chris Hemsworth, David Harbour, Golshifteh Farahani, Derek Luke, Pankaj Tripathi, a další. Film je natočený podle scénáře od Joea Russoa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také