Třetího Ant-Mana napíše scénárista Ricka a Mortyho

Přečtěte si

10 originálních filmů, které Netflix uvede v prosinci

Netflix nepoleví ani v posledním měsíci roku a ještě do Vánoc chystá uvést řadu očekávaných filmů. Diváci se mohou...

40 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů za měsíc listopad

Netflix zase ukázal, proč je jedničkou na světě. Jen v listopadu nabídnul desítky originálních titulů, mezi kterými opět došlo...

50 filmů a seriálů, které zkraje prosince uvidíme na HBO GO

HBO nasadilo neskutečné tempo a hned na začátku prosince přidá do nabídky více jak padesát novinek. Diváci se mohou...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Marvel rozhodně u dalších chystaných fází svého filmového universa nehodlá nechat nic náhodě. Zatímco režijní dohled nad připravovaným druhým snímkem Doctora Strange svěřil Samu Raimimu, třetí část dobrodružství oblíbeného „mravenčího“ superhrdiny dostane po stránce scénáře na starosti jeden z tvůrců neméně populárního animovaného seriálu.

Jeff Loveness má zkušenosti nejen s nesmírně oblíbeným satirickým sci-fi Rick a Morty (na němž pracoval nejen jako scénárista, ale i producent), ale i kupříkladu jmenovitě psal pro Late night show Jimmyho Kimmela, fiktivní parodii na zpravodajství The Onion News Network, podílel se i na Oscarech, Emmy Awards, ale také v neposlední řadě napsal několik titulů přímo pro Marvel. Což je takovou třešničkou na dortu.

Loveness tak má značný komediální potenciál, který je u takové postavy, jako je Ant-Man (alespoň v jeho filmové verzi) typický a potřebný. Rozhodně se tak je nač těšit, protože oba dosavadní filmy byly díky různým efektním hrátkám s Pymovými částicemi a ulítlými nápady docela odlišné od hlavního proudu MCU. Režie by se u třetí části měl opět zhostit Peyton Reed. Zatím není jasné, kdy začne produkce.

Vzhledem k tomu, že v Hollywoodu se momentálně díky koronaviru pozastavily práce na filmech obecně, je to navíc obtížné odhadnout. Marvel navíc posunul premiéry všech chystaných filmů v čele s Black Widow a Eternals. Nezbývá tedy než doufat, že bude brzy tak nějak obecně lépe a uvolněněji…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také