Peninsula: Trailer ukazuje zamořený svět čtyři roky od Vlaku do Pusanu

Přečtěte si

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

20 nejočekávanějších prosincových filmů a seriálů na online službách

Prosinec nebude ve znamení pouze velkých premiér na Netflixu, případně na HBO, výborné filmy totiž přichází z kin na...

5 dokumentů o životě božského Diega Maradony

Před měsícem oslavil 60 let, dnes jeho život vyhasl. Diego Maradona, jeden z nejlepších fotbalistů všech dob, zemřel jen...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Před čtyřmi lety vypukla v Jižní Koreji zombie nákaza, jenž se postupně rozšířila do celého světa. Z obyčejného života se stala nekončící noční můra, kterou nyní pocítí hrdinové připravovaného pokračování Vlaku do Pusanu.

Lidstvo zombie pandemii nezvládlo, a svět, jaký známe, už neexistuje. Hrstka přeživších nadále bojuje o svůj život, nástrahy však číhají na každém kroku. Pořádají se gladiátorské zápasy, a ulicím vládne chaos a mrtví chodci. V tomto případě spíše běžci.

Peninsula, jak už bylo řečeno, je pokračování čtyři roky starého Vlaku do Pusanu (Train to Busan), který přivál svěží vítr do subžánru zombie, a rovněž navazuje na dění v animované Stanici Soul.

Režie se i tentokrát chopil duchovní otec série Sang-ho Yeon. V hlavních rolích se představí Dong-won Kang, Jeong-hyeon Lee, Re Lee, Hae-hyo Kwon, Min-jae Kim, Gyo-hwan Koo a další.

Jihokorejská premiéra je v plánu někdy v roce 2020.

Zdroj: Next Entertainment World

Zdroj: Next Entertainment World

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také