The Quarry: Michael Shannon jde po stopě falešného kněze

Přečtěte si

Víkend ve znamení filmu. Na internetu vychází očekávané novinky

Užijte si deštivý víkend u dobrého filmu. Na internetu souběžně vychází filmové novinky, na které se již nějakou dobu...

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Příběh plný lží, napětí a podezření, vychází ze stejnojmenné knihy jihoafrického autora Damona Galguta. V roce 1998 se již dočkala zpracování, do podvědomí českých diváků se ale nejpravděpodobněji zapíše nejnovější verze s Michaelem Shannonem v hlavní roli.

Příběh hříchu a vykoupení se odehrává v Texasu. Do města přijel nový kazatel, který zrovna nepadl do oka místnímu šerifovi. Navzdory tomu, že místní jeho upřímná kázaní milují, je šerif i nadále k nově příchozímu skeptický a podezírá ho z vraždy pravého kazatele. Jeho domněnku podpoří hrůzný nález těla u cesty do města, což kazatele staví do nebezpečné situace, ve které bude muset bojovat o svou svobodu.

V hlavní roli šerifa uvidíme Michaela Shannona. Charismatický herec je znám díky své drsně vyhlížející tváři. Filmový fanoušci jej můžou znát z filmů jako Nouzový východ, Noční zvířata nebo nejnověji z krimi komedii Na nože. Herec Shea Whigham ztvárnil roli kazatele. Ve své herecké kariéře má pár skvělých filmů. Za zmínku určitě stojí První člověk, Sicario 2 nebo Joker. Režie filmu se ujal Scott Teems, pro kterého je to druhý celovečerní snímek. Filmový debut měl v roce 2009 s dramatem Večerní slunce, ke kterému napsal i scénář.

Snímek vychází v digitální distribuci 17. dubna 2020.

Zdroj: Lionsgate

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také