Téměř dokonalá tajemství: Tuto hru nezkoušejte bez dozoru zkušeného terapeuta

Přečtěte si

Víkend ve znamení filmu. Na internetu vychází očekávané novinky

Užijte si deštivý víkend u dobrého filmu. Na internetu souběžně vychází filmové novinky, na které se již nějakou dobu...

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Režisér komedií „Fakjů pane učiteli“ a jejich tři hlavní tváře včetně představitele učitele Elyase M’Bareka se znovu sešli u jednoho filmu a natočili spolu komedii Téměř dokonalá tajemství. Česky dabovaný trailer právě dorazil.

Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single?

Komedie Téměř dokonalá tajemství vznikla podle italského originálu Naprostí cizinci, jehož původní nápad osvěžila vlastním pojetím a energií. „Naším záměrem je přiblížit film a jeho poselství mladšímu publiku,“ říká režisér Bora Dagtekin. „Předloha má skvělé téma, nechtěli jsme nicméně udělat remake, ale vlastní adaptaci. Naše verze má nové nápady, jiný konec a hodně důležitá pro nás byla legrace a komediální stránka,“ dodává Dagtekin.

V kinech hrají od 18. června 2020.

Zdroj: Bontonfilm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také