Corona Zombies: Béčkový horor na obzoru

Přečtěte si

Víkend ve znamení filmu. Na internetu vychází očekávané novinky

Užijte si deštivý víkend u dobrého filmu. Na internetu souběžně vychází filmové novinky, na které se již nějakou dobu...

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zatímco svět bojuje s koronavirem všemožnými prostředky, distribuční společnost Full Moon Features připravuje béčkový horor Corona Zombies, který chce závažnou situaci mírně odlehčit.

Filmový počin Corona Zombies, jak už název napovídá, vychází ze současné pandemie nového typu koronaviru, jenž se rozšířil do celého světa. Uvedený plakát si dokonce střílí z problémů dnešních dnů – boje o dezinfekční prostředky a ochranné pomůcky. Zombie apokalypsa je pak naštěstí jen filmovým vyústěním nákazy.

Distribuční společnost Full Moon Features je béčkovými horory proslulá. V minulosti přivedla na svět Zámeckou zrůdu, Jámu a kyvadlo nebo Mistra loutkáře. Od roku 1989 natočila přes 160 titulů.

Tvůrci snímku nikterak nezaháleli, jelikož samotný projekt je již v post-produkci, a digitální distribuce se dočká 10. dubna letošního roku.

Zdroj: Full Moon Features

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také