Corona Zombies: Béčkový horor na obzoru

Přečtěte si

Nejlepší filmy Billa Murrayho

Výborný herec a ještě lepší komik Bill Murray včera oslavil své 70. narozeniny. Na jeho počest jsme vybrali nejlepší...

10 nejzajímavějších novinek na Netflixu, které uvidíme tento týden

Na Netflix konečně přichází Enola Holmesová s tváří oblíbené herečky ze Stranger Things, řada nových pořadů a neméně zajímavých...

5 novinek na HBO GO, které musíte vidět

HBO GO v krátkém sledu uvedla pět skvělých titulů, které by neměly uniknout žádnému seriálovému ani filmovému fanouškovi. Jednoduše...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Zatímco svět bojuje s koronavirem všemožnými prostředky, distribuční společnost Full Moon Features připravuje béčkový horor Corona Zombies, který chce závažnou situaci mírně odlehčit.

Filmový počin Corona Zombies, jak už název napovídá, vychází ze současné pandemie nového typu koronaviru, jenž se rozšířil do celého světa. Uvedený plakát si dokonce střílí z problémů dnešních dnů – boje o dezinfekční prostředky a ochranné pomůcky. Zombie apokalypsa je pak naštěstí jen filmovým vyústěním nákazy.

Distribuční společnost Full Moon Features je béčkovými horory proslulá. V minulosti přivedla na svět Zámeckou zrůdu, Jámu a kyvadlo nebo Mistra loutkáře. Od roku 1989 natočila přes 160 titulů.

Tvůrci snímku nikterak nezaháleli, jelikož samotný projekt je již v post-produkci, a digitální distribuce se dočká 10. dubna letošního roku.

Zdroj: Full Moon Features

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také