Zapomenutý princ: Omar Sy bojuje o svoji dceru v kouzelném světě

Přečtěte si

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Nejlepší motivy od legendárního Ennia Morriconeho. Zaposlouchejte se

Ennio Morricone zemřel ve věku 91 let. Hudbu skládal prakticky už od školky, jeho skladatelská kariéra tak trvala zhruba...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Francouzská hvězda filmu Nedotknutelní či I dva jsou rodina opět přichází, aby divákům připravil nezapomenutelnou podívanou. Tentokrát v rodinném filmu Zapomenutý princ bude Omar Sy bojovat o místo v srdci své dcery.

Celý život Djibiho se točí kolem jeho malé dcery Sofie. Jako otec samoživitel nevynechal žádný z jejích vystoupení, každý večer ji ukládá do postele a vypráví jí smyšlené příběhy o sobě jako princi, který zachrání svou princeznu Sofii před vším nebezpečným. Jenže jak Sofie dospívá, už přestává mít zájem o smyšlené tatínkovy pohádky, ale raději tráví svůj čas na mobilu a pokukováním po svém spolužákovi. Djibimu dochází, že už není princem v pohádkovém světě své dcery a jeho místo zaujal někdo jiný. Proto musí vymyslet, jak Sofii dokázat, že je stále hoden být důležitou postavou nejen v pohádkovém, ale i reálném životě.

Jak již bylo řečeno, v hlavní roli se objeví oblíbený francouzský herec Omar Sy, který se světu představil v komedii Nedotknutelní nebo v dramatu I dva jsou rodina. Mezi dalšími herci se objeví argentinská herečka Bérénice Bejo, která hraje většinou v romantických komediích, za zmínku stojí Láska všemi deseti nebo Po lásce. Režie a scénáře se ujal francouzský režisér Michel Hazanavicius. Z jeho tvorby můžete znát oscarový film The Artist s Jeanem Dujardinem v hlavní roli nebo válečné drama Hledání.

Do českých kin uvede snímek společnost Bohemia MP 12. března 2020.

Zdroj: Bohemia MP

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také