Zapomenutý princ: Omar Sy bojuje o svoji dceru v kouzelném světě

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Francouzská hvězda filmu Nedotknutelní či I dva jsou rodina opět přichází, aby divákům připravil nezapomenutelnou podívanou. Tentokrát v rodinném filmu Zapomenutý princ bude Omar Sy bojovat o místo v srdci své dcery.

Celý život Djibiho se točí kolem jeho malé dcery Sofie. Jako otec samoživitel nevynechal žádný z jejích vystoupení, každý večer ji ukládá do postele a vypráví jí smyšlené příběhy o sobě jako princi, který zachrání svou princeznu Sofii před vším nebezpečným. Jenže jak Sofie dospívá, už přestává mít zájem o smyšlené tatínkovy pohádky, ale raději tráví svůj čas na mobilu a pokukováním po svém spolužákovi. Djibimu dochází, že už není princem v pohádkovém světě své dcery a jeho místo zaujal někdo jiný. Proto musí vymyslet, jak Sofii dokázat, že je stále hoden být důležitou postavou nejen v pohádkovém, ale i reálném životě.

Jak již bylo řečeno, v hlavní roli se objeví oblíbený francouzský herec Omar Sy, který se světu představil v komedii Nedotknutelní nebo v dramatu I dva jsou rodina. Mezi dalšími herci se objeví argentinská herečka Bérénice Bejo, která hraje většinou v romantických komediích, za zmínku stojí Láska všemi deseti nebo Po lásce. Režie a scénáře se ujal francouzský režisér Michel Hazanavicius. Z jeho tvorby můžete znát oscarový film The Artist s Jeanem Dujardinem v hlavní roli nebo válečné drama Hledání.

Do českých kin uvede snímek společnost Bohemia MP 12. března 2020.

Zdroj: Bohemia MP

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také