The Roads Not Taken: Oscarový Javier Bardem žije tři různé životy

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Jeden ze snímků, který bude mít světovou premiéru na filmovém festivalu Berlinale, je The Roads Not Taken od režisérky Sally Porter. Nyní byl zveřejněn i první trailer, který představuje oscarového Javiera Bardema a jeho filmovou dceru Elle Fanning.

Příběh se odehrává v jednom obyčejném dni Lea a jeho dcery Molly. Leo se čím dál víc utápí ve své fantazii, kde postupně prožívá životy, které mohl žít, kdyby se v minulosti rozhodl jinak. Postupem času stále více ztrácí spojení s realitou, což Molly děsí, a tak se snaží se svému otci všemožně pomoci.

Film se může pyšnit hvězdným obsazením, kterému bezesporu vévodí Javier Bardem a mladá herečka Elle Fanning. Po jejich boku se ve snímku objeví na Oscara nominované herečky Salma Hayek a Laura Linney. Snímek natočila režisérka Sally Porter. Ta už v minulosti spolupracovala s Elle Fanning na dramatu Ginger a Rose. Mezi její známější díla patří např. film natočený na motivy knihy od Virginie Woolf Orlando, s Tildou Swinton v hlavní roli.

Tento měsíc bude mít snímek premiéru na filmovém festivalu Berlinale. Do kin pak vstoupí 13. března 2020.

Zdroj: Bleecker Street

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také