The Roads Not Taken: Oscarový Javier Bardem žije tři různé životy

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Jeden ze snímků, který bude mít světovou premiéru na filmovém festivalu Berlinale, je The Roads Not Taken od režisérky Sally Porter. Nyní byl zveřejněn i první trailer, který představuje oscarového Javiera Bardema a jeho filmovou dceru Elle Fanning.

Příběh se odehrává v jednom obyčejném dni Lea a jeho dcery Molly. Leo se čím dál víc utápí ve své fantazii, kde postupně prožívá životy, které mohl žít, kdyby se v minulosti rozhodl jinak. Postupem času stále více ztrácí spojení s realitou, což Molly děsí, a tak se snaží se svému otci všemožně pomoci.

Film se může pyšnit hvězdným obsazením, kterému bezesporu vévodí Javier Bardem a mladá herečka Elle Fanning. Po jejich boku se ve snímku objeví na Oscara nominované herečky Salma Hayek a Laura Linney. Snímek natočila režisérka Sally Porter. Ta už v minulosti spolupracovala s Elle Fanning na dramatu Ginger a Rose. Mezi její známější díla patří např. film natočený na motivy knihy od Virginie Woolf Orlando, s Tildou Swinton v hlavní roli.

Tento měsíc bude mít snímek premiéru na filmovém festivalu Berlinale. Do kin pak vstoupí 13. března 2020.

Zdroj: Bleecker Street

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také