The Lovebirds: Když se zamilovaný pár ocitne ve špatný čas na špatném místě

Přečtěte si

Nejlepší filmy Johnnyho Deppa, herce s bohémskou minulostí

Johnnymu Deppovi v posledních letech možná došla šťáva, výborné role a nezapomenutelné filmy z minulosti mu už ale nikdo...

Nejlepší české dokumenty za posledních 10 let

Nejúspěšnější český dokument všech dob V síti ještě pořád máte šanci vidět v kině. A pokud Vám jeden film...

Nejlepší motivy od legendárního Ennia Morriconeho. Zaposlouchejte se

Ennio Morricone zemřel ve věku 91 let. Hudbu skládal prakticky už od školky, jeho skladatelská kariéra tak trvala zhruba...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Režisér komedie Pěkně blbě přináší fanouškům novou akční podívanou s nádechem černého humoru. Každý zamilovaný pár v určitém okamžiku dospěje ke zjištění, zda nadešel čas vztah ukončit nebo spolu naopak zůstanou navždy. Jibrana a Leilani naštěstí dospěly ke druhému rozhodnutí, i když se to stalo za pořádně divných okolností, před kterými teď musejí utíkat.

Jibran a Leilani jsou zamilovaný pár jako každý jiný. Chodí společně na večeře, smějí se spolu, bydlí spolu. Jenže občas se i tomu nejšťastnějšímu páru do cesty připlete den blbec. A tak se i tahle dvojice ocitne v nesprávný čas na nesprávném místě. A v tu ránu se z nich stávají hlavní podezřelí z vraždy mladého cyklisty. Pro oba je tato situace novinkou, musejí se skrývat před policií a dostávají se do podivného světa sekty, kde jak doufají, naleznou odpovědi, aby očistili svá jména.

Zamilovanou dvojici ztvárnila komediální dvojka Issa Rae známá ze seriálu Nesvá a Kumail Nanjiani oblíbený z komedie o svém životě Pěkně blbě. Jako další se ve filmu objeví třeba Anna Camp, Paul Sparks, Kyle Bornheimer nebo Joe Chrest. Režie se ujal herec a režisér Michael Showalter. Před tím již natočil komedii Baxter, kde ztvárnil i hlavní roli po boku Elizabeth Banks. S herečkou Sally Field natočil komedii Ahoj, jmenuji se Doris a s Kumailem Nanjianem v roce 2017 natočil komedii Pěkně blbě.

Film The Lovebirds bude mít světovou premiéru 3. dubna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také