Spiral: From the Book of Saw: Devátá část série Saw se představuje

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Devátým filmem, nesoucím název Spiral: From the Book of Saw, se vlastně tak trochu vracíme na začátek celé populární stálice stříbrného hororového plátna. Jedná se totiž o reboot, v němž se představí řada známých herců. Frančíza, která vytvořila vlastní subžánr áčkového survival hororu se vrací. Je se na co těšit? Posuďte v novém traileru níže!

Hlavními tahouny celého počinu budou očividně Chris Rock (který snímek Spiral i produkuje) a Samuel L. Jackson. Děj se bude točit okolo záhadného vraha, který se soustředí hlavně na policisty. Nikoho asi nepřekvapí, že oním vrahem je kultovní Jigsaw, na něhož ostatně samotný název Spiral odkazuje…

Trailer slibuje mix hororu a detektivní linky, což by mohlo fungovat opravdu skvěle a dodat oněm děsivým hrám na silné atmosféře. Nechme se tedy překvapit, jak se tento plánovaný restart velmi výdělečné značky povede…

Režie hororu Spiral: From the Book of Saw se zhostil Darren Lynn Bousman, který má na svědomí hned několik předchozích částí série. O scénář se postarali Pete Goldfinger a Josh Stolberg (Jigsaw).

V hlavních a vedlejších rolích se představí Chris Rock, Samuel L. Jackson, Max Minghella, Marisol Nichols, Zoie Palmer, Dan Petronijevic, Nazneen Contractor, Morgan David Jones, Edie Inksetter, K.C. Collins, Josh Stolberg, a další.

Film má premiéru 18. června 2020.

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Já jsem již léta velký fanoušek této ságy, ale nikde v článku nevidím, že by někde v článku Tomáš psal, že vrahem je John.. leda by byl článek editován. Jinak zrovna v poslednim dílu zvaném Jigsaw se John objevil ;):)

  2. jak mužeš tvrdit že vrahem je určitě john kramer, když to není vůbec jisté a zadruhé je u tohoto filmu šance, že bude aspon trochu navazovat na předchozi Jigsaw, kde už „vrahem“ nebyl Kramer..
    Nekritizuju zda jsi nebo nejsi fanda, ale když očividně neznáš všechna fakta , tak ez sebe nedělej hlupáka tím, že píšeš „zaručené pravdy“ , když zaručenými vůbec nejsou ..
    ber to jako konstruktivní kritiku, podle fotky jsi mladý klučina, tak se pouč 🙂

    • Jelikož se jedná o remake/reboot tak ta šance moc velká není. Ale dobře, příště si dám pozor na podobné soudy a obraty. Díky za výtku. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také