Cesta zpátky: Ben Affleck dostává druhou šanci

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmové studio Warner Bros Pictures zveřejnilo druhý trailer k chystanému sportovnímu dramatu Cesta zpátky, kde si hlavní roli zahrál Ben Affleck. Pro Afflecka a režiséra filmu Gavina O’Connora je to druhá spolupráce a i z toho mála, co nám zatím filmoví tvůrci představili, to vypadá celkem zajímavě.

Jack Cunningham míval doslova život plný splněných přání. Na střední škole byl basketbalová hvězda s plně hrazeným stipendiem. Jednoho dne však z ničeho nic opouští svůj sen a s basketbalem nadobro končí, tím si zároveň uzavírá cestu k úspěšné budoucnosti. Nyní je Jack dospělý muž, utápí svou bolestnou ztrátu v alkoholu, který ho už stál manželství. Novou naději mu však dává nabídka na koučování basketbalového týmu na jeho bývalé alma mater. Když postupem času jeho zpočátku ne moc slibný tým začne vítězit a porážet lepší hráče, zjistí, že možná právě tohle potřeboval pro boj se svými démony. Bude to ale stačit, aby se vyrovnal s bolestivou minulostí?

Jak již bylo zmíněno, v hlavní roli se představí Ben Affleck. V těch vedlejších pak Janina Gavankar, známá ze seriálu Případy pro Lauru, Hayes MacArthur, Rachael Carpani nebo třeba Al Madrigal. Režie a scénáře se ujal Gavin O’Connor, který s Affleckem již spolupracoval na dramatu Zúčtování. Na svém kontě už má dva úspěšné filmy se sportovní tématikou, Hokejový zázrak a Warrior.

Světová premiéra filmu by měla proběhnout 6. března 2020.

Zdroj: Warner Bros.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také