VFW: Nezahrávejte si s válečnými veterány. Brutální odplata v krvavé upoutávce

Přečtěte si

8 nových filmů na Netflixu s českým dabingem

Český dabing na Netflixu ještě stále není samozřejmostí, přesto největší světová streamovací služba na diváky v Česku myslí a...

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Herecké legendy se sešly v napínavém akčním snímku v souboji dvou skupin, které si chrání svá území. Můžeme se těšit na herce z Karate Kida nebo ze seriálu Na zdraví! A opravdu nadupanou podívanou plnou střelby a boje.

Skupina válečných veteránů se každý den tradičně schází ve svém oblíbeném baru na pivo nebo panáka. Jednou jim jejich idylické setkání naruší mladá dívka, která se dostala do problémů s drogovým gangem. Bývalí vojáci se bez váhání vrhají do akce a statečně se postaví za nevinné děvče. Zároveň musí ochránit i svůj oblíbený bar, neohroženě se vydávají do boje proti drogovému dealerovi a jeho gangu.

V hlavní rolích se můžeme těšit na herce z Avataru Stephena Langa, Martina Kovea z Karate Kida, Williama Sadlera ze Zelené míle, Davida Patricka Kellyho z Johna Wicka 2 a začínající mladou herečku Doru Madison. Pro režiséra Joe Begose je to teprve čtvrtý režijní počin. Před tímto akčním filmem natočil dva průměrné sci-fi horory.

Světová premiéra filmu proběhne 14. února 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také