Guns Akimbo: Daniel Radcliffe se zbraněmi přibitými k rukou

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

O tom, že časům čar a kouzel už dávno odzvonilo, jistě není pochyb. Představitel Harryho Pottera – Daniel Radcliffe už několikrát dokázal, že se ze své ikonické role sice už asi nikdy nevymaní, za to ale nedostatkem zajímavých projektů rozhodně netrpí. Dokazuje to i drsný a zběsilý trailer na novinku Guns Akimbo, v níž britský herec ztvárnil loosera, který je proti své vůli vtažen do ilegální, na internetu streamované vražedné hry o přežití… 

V upoutávce jsme svědky vskutku dynamicky natočené akce a hravých záběrů, které ruku v ruce s humorem a příjemným vizuálem opravdu navnazují na zajímavou podívanou, jež tak trochu vybočuje z vymezení akčního thrilleru.

Spolu s Radcliffem si zde výraznou úlohu zahrála ještě Samara Weaving. Trailer slibuje nejen pořádnou nálož velkolepé akce, ale i slušnou dávku komedie. Inu, zkuste udělat jakýkoli běžný úkon s pistolemi přišpendlenými k rukám…

Režie a scénáře ke snímku se zhostil Jason Lei Howden (Smrtgasmus). V hlavních a vedlejších rolích se představí Daniel Radcliffe, Samara Weaving, Natasha Liu Bordizzo, Ken Thomas, Ned Dennehy, Colin Moy, Mark Rowley, a další.

Guns Akimbo má premiéru 28. února v USA. Datum uvedení u nás zatím není známo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také