Vyvolená: Uvězněna v děsivé realitě

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Christopher Renz a Gerard Bush se přicházejí představit filmovým nadšencům se svým hororovým debutem. Nadcházející horor Vyvolená si získal producenty úspěšných hororů Uteč a My, můžeme tedy očekávat podobnou kvalitu?

Příběh se věnuje Veronice Henley, úspěšné autorce dramatických novel, která si žije klidným a šťastným životem. Chodí na večírky a večeře se svými nejlepšími kamarádkami a zároveň má i svůj rodinný život. Ve volném čase píše knihy, a právě při psaní knih se stane vyvolenou. Náhle se Veronica ocitá v pasti děsivé reality, která ji může stát život. Záchrana sebe a svých bližních je pouze na ní.

Hlavní roli spisovatelky ztvárnila zpěvačka a herečka Janelle Monáe, diváci si herečku můžou pamatovat ze životopisného snímku Skrytá čísla. Mezi dalšími se objeví hvězda seriálu Transparent Kiersey Clemons, americká úspěšná herečka Jena Malone nebo na Oscara nominovaná herečka Gabourey Sidibe. Pro režiséry a scénáristy Gerarda Bushe a Christophera Renze se jedná o filmový debut. Oba spolupracovali na režii hudebního videoklipu pro Jay-Z.

Světová premiéra hororového snímku proběhne 24. dubna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také