VIP Chodov: Nadstandardní filmový zážitek

Přečtěte si

Nejlepší filmy o sociálních sítích

Sociální sítě jsou stále populárnějším tématem pro vznik filmů. Některé z nich zobrazují samotný vznik sociálně sítě, jiné se...

TOP 15 filmů na Netflixu bez české podpory

Vybrali jsme patnáct nejlepších filmů na Netflixu, které se zatím nedočkaly českých titulků a najdete je tak pouze v...

12 seriálů na Netflixu, které Netflix nenatočil, ale musíte je vidět

Netflix umí nejen točit skvělé seriály, umí je také dobře nakupovat. Pokud už většinu seriálů z produkce Netflixu máte...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Je to jak být doma… A vlastně i o trochu víc! VIP sekce v kině Cinema City Chodov je naprosto ojedinělým místem, kde si můžete plně vychutnat jedinečný zážitek z filmu, který jinak pocítíte málokde. Nejen neomezená nabídka jídla a pití, ale i komornější prostory, v nichž vás rozhodně nebude rušit velké množství lidí…

Vadí vám hlasití diváci a projekce podbarvená hlasitým chroustáním popcornu? Pak neváhejte a zkuste něco jiného… Pokud si chcete opravdu užít vybraný film, a to u jakékoli příležitosti, je tato sekce s all-inclusive nabídkou určena přímo pro vás! Ve VIP Chodov najdete tři takovéto speciální sály o minimálním počtu sedadel (největší z nich má kapacitu o 42 místech). Ta jsou mimochodem kožená a polohovatelná.

Ohledem jídla – k dispozici je návštěvníkům luxusní menu s teplými a studenými pokrmy, kupříkladu dva druhy pizzy, fussilli a salátový bar. Vybrat si můžete také ze tří typů sladkých dezertů. Toto vše je vám k dispozici 30 minut před a 30 minut po začátku projekce. Veškeré pokrmy jsou připravovány na místě kuchaři tak, aby byla zachována maximální čerstvost. Kromě teplého a studeného bufetu na vás čeká také neomezená konzumace popcornu, nachos a nealkoholických nápojů. Samoobslužný bar je vám k dispozici 30 minut před a 60 minut po začátku vaší projekce.

A co o této sekci uvádí sama společnost?

„Cinema City Chodov je nejen největším megaplexem v České republice, ale zároveň jako jediný nabízí oddělenou VIP zónu s all-inclusive nabídkou. V ceně VIP vstupenky máte neomezenou konzumaci teplého a studeného bufetu, popcornu, nachos a nealkoholických nápojů. Užijte si příjemnou večeři v útulném lobby a sledujte filmy z kožených a polohovatelných sedaček.

Setkejte se s přáteli, zorganizujte pracovní meeting nebo vyrazte na rande. Překvapte své přátele a rodinu tímto luxusním místem. Nabídka nejnovějších filmů a vlastní kuchyně zaujme každého!

Cinema City Chodov je největším megaplexem v České republice a jako jediný nabízí all-inclusive VIP zónu.

  • Malé a útulné sály: tři sály pro 42, 39 a 31 osob (celkem 112 míst)
  • Pohodlné a polohovatelné kožené sedačky
  • Lobby ideální pro firemní meeting, nebo setkání s přáteli a rodinnou
  • Neomezený bar s občerstvením

Bufet složený z originálního menu, které kromě jiného nabízí: dva druhy pizzy, fusilli a salátový bar. Vybrat si můžete také ze 3 typů sladkých dezertů. Pro zobrazení aktuálního menu klikněte zde.

Vstup do VIP zóny je zákazníkům umožněn 30 minut před začátkem projekce. Hodinu po začátku představení je k dispozici také samoobslužný bar, kde si zákazníci mohou nabrat tolik popcornu a nachos, kolik jen chtějí. To vše mohou zapít neomezeným množstvím točených nealkoholických nápojů. Alkoholické nápoje jsou k zakoupení u obsluhy, nejsou v ceně vstupenky. Teplý a studený bufet je k dispozici 30 minut před a 30 minut po začátku představení a samoobslužný bar je k dispozici 30 minut před a 60 minut po začátku projekce.

Darujte návštěvu VIP jako dárek! Poukázky do VIP zóny jsou k zakoupení na pokladnách všech našich multiplexů v České republice.

VIP PRO FIRMY

VIP zóna je unikátním místem, které kombinuje komfort a moderní multimediální technologie s příjemným lobby a neomezeným barem, to vše v příjemné atmosféře kina. Zaujměte zde své klienty, nebo zorganizujte firemní meeting. Náš personál Vám ochotně pomůže s organizací vašeho eventu.

NAROZENINY VE VIP

Překvapte své přátele a rodinu a zorganizujte narozeninovou párty na neobvyklém místě. Díky skvělé kuchyni, příjemnému prostředí a filmové projekci bude tento den nezapomenutelný nejen pro vás, ale také pro vaše přátele!

Pomůžeme vám s výběrem filmu a vytvořením jedinečné atmosféry, kterou jinde nezažijete!“ (zdroj: cinemacity.cz)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také