Top Gun: Maverick: Skutečné stroje, pravý adrenalin. Neuvěřitelné natáčení očekávaného sequelu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Trailer očekávaného pokračování Top Gun: Maverick nám dal za pravdu, že snímku s nestárnoucím Tomem Cruisem to bude nejvíce slušet na obrovském plátně. Dnešní pohled do zákulisí toto tvrzení ještě umocňuje.

Tom Cruise je proslulý tím, že dabléry výhradně nepotřebuje. Akční scény zvládá jako zkušený kaskadér, což ostatně už několik let potvrzuje v sérii Mission Impossible. Pro Top Gun: Maverick se rozhodl, že se naučí pilotovat stíhačku, čímž dostane na plátna kin pravý adrenalin, skutečné emoce a ze samotného natáčení udělá pořádnou jízdu.

Přes třicet let ve službě. Pochvaly. Vyznamenání. Jediný, kdo za posledních 40 let sestřelil tři nepřátelská letadla. Přesto ho nikdy nepovýšili? Proč? Protože je to Maverick. Rebel, který poslouchá jen sebe sama.

V dlouho očekávaném sequelu od studia Paramount Pictures se znovu setkáváme s Tomem Cruisem v roli Peta “Mavericka” Mitchella v režii Josepha Kosinskiho (Nevědomí) a pod produkčním dohledem Jerryho Bruckmeiera. Za zmínku též stojí, že na scénáři se mimo jiné podílel i Christopher McQuarrie, kterého znají zejména fanoušci posledních dílů Mission Impossible.


V hlavních rolích se představí Tom Cruise, Val Kilmer, Jennifer Connelly, Miles Teller, Jon Hamm, Lewis Pullman, Monica Barbaro a další.

Film má premiéru 16. července 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také