The Assistant: Gradující drama, které se dostane pod kůži

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Filmový debut režisérky Kitty Green se vám dostane pod kůži. Už v samotném traileru graduje napětí až na samý vrchol. Jediný den v životě asistentky se slibnou budoucností, která se pustí do něčeho, co jí může navždy ovlivnit kariéru.

Jane právě dokončila vysokou školu a touží stát se filmovou producentkou. Stejně jako její předchůdci, i ona musí začít takzvaně od píky. Proto přijme nabídku na práci asistentky pro slavného magnáta zábavního průmyslu. Práce je rutinní a nezáživná, spousta vaření kávy, kopírování, zvedání telefonů a psaní emailů. Jane si však postupně uvědomí, že je součástí něčeho mnohem většího a nebezpečnějšího. Na povrch se derou různá tajemství, ukrývající se pod zdánlivě rutinními záležitostmi.

V hlavní roli se objevila mladá herečka Julia Garner, známá ze seriálu Ozark. Zahrála si ale i v několika filmech, převážně ve vedlejších rolích, například ve filmu Charlieho malá tajemství nebo Sin City: Ženská pro kterou bych vraždil. Větší prostor pak získala v road komedii s Lily Tomlin s názvem Babi. Ve vedlejších rolí se ve filmu objeví také polská herečka Dagmara Dominczyk nebo Matthew Macfadyen.

Premiéra snímku proběhne 31. ledna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také