Scoob!: Origin kultovního týmu Záhady s.r.o.

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Jak Shaggy poznal Scoobyho a mnohem víc se máme dozvědět v novém animáku Scoob! Ten se nedávno vytasil s prvním trailerem s českými titulky. Po vzoru Asterixe i zde přechází známí hrdinové z tradiční „kreslené“ animace v počítačem generované 3D. Jak to působí, posuďte sami… 

Animák s hvězdným dabérským obsazením bude mít podle všeho dvě dějové linie; tedy jednu originovou a druhou v současnosti, kde někdo nebo něco unese Shaggyho se Scoobym. Bude tak na zbytku Záhad s.r.o, tedy Vilmě, Daphne a Fredovi, aby své kamarády zachránili a tradičně přišli celé záhadě na kloub.

Scoob! režíroval Tony Cervone na základě scénáře od dua v podobě Kelly Fremon Craig a Matta Liebermana. V hlavních a vedlejších rolích se v originálním znění představí Zac Efron, Amanda Seyfried, Gina Rodriguez, Will Forte, Frank Welker, Tracy Morgan, Mark Wahlberg, Mckenna Grace, Jason Isaacs, Ken Jeong, Iain Armitage, Kiersey Clemons, Ariana Greenblatt, Pierce Gagnon, a další.

Snímek má premiéru 14. května 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také