Krotitelé duchů: Odkaz: Trailer se nese ve stylu Stranger Things

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Trailer “třetích” Krotitelů duchů konečně dorazil, přičemž jasně dává najevo, abychom na katastrofu z roku 2016 s klidným srdcem zapomněli. Tentokrát se látky totiž zhostil ten nejpovolanější.

Režisérem snímku Krotitelé duchů: Odkaz je Jason Reitman, stojící kupříkladu za filmy jako Muži, ženy a děti, nebo Lítám v tom, za nějž byl nominován na Oscara a získal cenu BAFTA a Zlatý glób. Nový snímek se bude odehrávat ve stejném universu, jako původní Krotitelé duchů, a že je projekt v dobrých rukou, stvrzuje fakt, že produkční dohled nad filmem bude mít Reitmanův otec; Ivan Reitman, jenž první dva filmy režíroval.

Jason Reitman se dle vlastních slov už jako malý, kdy v šesti letech navštěvoval natáčení, považoval za jednoho z prvních fanoušků. Chtěl by prý natočit film pro všechny fandy výchozí látky. Nepůjde tedy o nějaký reboot nebo remake, nýbrž o další kapitolu v rozjetém příběhu. Reitman rovněž uvedl, že mají připravené nové charaktery a spoustu úžasných překvapení. Počítá se i s návratem původních hrdinů, jejichž role tentokrát ale nebudou stěžejní.

V hlavních rolích se představí Finn Wolfhard, Carrie Coon, Mckenna Grace, Sigourney Weaver, Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Paul Rudd, Annie Potts a další.

V kinech hrají od 9. července 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také