Vřískot: Ghostface se vrátí na filmová plátna

Přečtěte si

Dark Universe je mrtvý, ať žije nový?

Pokud vám toto sousloví nic neříká, nedivte se. Jedná se o projekt studia Universal Pictures, jenž měl za cíl...

Krotitelé duchů: Odkaz: Trailer se nese ve stylu Stranger Things

Trailer "třetích" Krotitelů duchů konečně dorazil, přičemž jasně dává najevo, abychom na katastrofu z roku 2016 s klidným srdcem...

Wonder Woman 1984: Trailer představuje amazonskou krásku v duchu retra

Co dělala Wonder Woman posledních zhruba sedmdesát let, netušíme, nicméně v osmdesátých letech měla opět hodně práce. Trailer na...

Autor

Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Hororová postava a oblíbená maska na Halloween Ghostface se vrací! Bylo oficiálně oznámeno, že se bude natáčet další snímek nesoucí název Scream, v českém znění známe hororovou klasiku jako Vřískot. Zatím ale nevíme, zda se bude jednat o pokračování nebo se tvůrci rozhodnout natočit reboot kultovního hororu.

Legendární hororový režisér Wes Craven přišel s prvním Vřískotem v roce 1996 a rozpoutal opravdové šílenství s vrahem jménem Ghostface. Film byl natolik úspěšný, že se dočkal dalších tří pokračování, navíc všechny byly režírované právě Wesem Cravenem. Ten se chystal natočit i páté pokračování, ale bohužel zemřel. Otázkou tedy zůstává, jestli připravovaný film bude úspěšný i navzdory tomu, že režie se ujme někdo jiný.

Původní práva k filmu mělo filmového studio Harveyho Weinsteina, jenž stál za produkcí všech předchozích snímků. Z důvodu jeho obžaloby za sexuálního obtěžování, vyhlásila jeho společnost bankrot a práva na film odkoupila Spyglass Media Group. Víme, že k filmu se nevrátí ani původní scénárista Vřískotů Kevin Williamson.

Nezbývá tedy, než si na snímek počkat a zjistit, jaké klady a zápory všechny zmíněné změny nakonec přinesou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také