Duše: Pixar znovu zacloumá s našimi emocemi v chystaném animáku

Přečtěte si

Nejlepší francouzské filmy za posledních 10 let

Kdo by neměl rád francouzské filmy. Doba Četníků už je sice dávno pryč, ale skvělé filmy se ve Francii...

Disneyho hrané remaky seřazeny od nejhoršího po nejlepší

Očekávanou Mulan uvidíme už v září (v kině nebo na internetu), a tak jsme seřadili zbylé Disneyho hrané remaky...

Nejlepší filmy Andyho Samberga

Andy Samberg právě válí v nejlepší komedii tohoto léta Palm Springs. Snímek z produkce Hulu se dostal i do...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Tvůrci úspěšných animovaných snímků jako Coco, V hlavě a Vzhůru do oblak, přináší divákům novou animovanou pohádku, která opět zacloumá s našimi emocemi. V traileru nás do příběhu uvede hlas Jamieho Foxxe, který vede inspirativní řeč o tom, že by si každý měl jít za svým snem a dělat to, co jej činí šťastným.

Co z traileru víme, je to, že se příběh bude zaměřovat na Joea Gardnera, středoškolského učitele hudební výchovy, jehož obrovskou a vlastně i jedinou vášní je hraní jazzu. A proto se rozhodne splnit si svůj sen a začne chodit na konkurzy do oblíbených barů s živou muzikou a pokusí se stát opravdovým jazzovým muzikantem. Plány mu ale překazí nešťastná náhoda, kdy spadne do kanálu a jeho duše se odpoutá od těla.

Hlasy, které ve filmu uslyšíme, patří skvělým hercům. Můžeme se těšit na dabing Jamieho Foxxe, Tiny Fey, Phylicie Rashad, Daveeda Diggse nebo Ahmir-Khaliba Thompsona. Režie se ujal úspěšný filmový tvůrce Peter Docter, který s Pixarem spolupracoval na režii úspěšných animovaných filmů jako Příšerky s.r.o., Vzhůru do oblak nebo V hlavě.

Na pohádku si ale budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Studia Pixar a Disney nás sice navnadila na zajímavou podívanou, ale v našich kinech se snímek objeví až 18. června 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také