Duše: Pixar znovu zacloumá s našimi emocemi v chystaném animáku

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Tvůrci úspěšných animovaných snímků jako Coco, V hlavě a Vzhůru do oblak, přináší divákům novou animovanou pohádku, která opět zacloumá s našimi emocemi. V traileru nás do příběhu uvede hlas Jamieho Foxxe, který vede inspirativní řeč o tom, že by si každý měl jít za svým snem a dělat to, co jej činí šťastným.

Co z traileru víme, je to, že se příběh bude zaměřovat na Joea Gardnera, středoškolského učitele hudební výchovy, jehož obrovskou a vlastně i jedinou vášní je hraní jazzu. A proto se rozhodne splnit si svůj sen a začne chodit na konkurzy do oblíbených barů s živou muzikou a pokusí se stát opravdovým jazzovým muzikantem. Plány mu ale překazí nešťastná náhoda, kdy spadne do kanálu a jeho duše se odpoutá od těla.

Hlasy, které ve filmu uslyšíme, patří skvělým hercům. Můžeme se těšit na dabing Jamieho Foxxe, Tiny Fey, Phylicie Rashad, Daveeda Diggse nebo Ahmir-Khaliba Thompsona. Režie se ujal úspěšný filmový tvůrce Peter Docter, který s Pixarem spolupracoval na režii úspěšných animovaných filmů jako Příšerky s.r.o., Vzhůru do oblak nebo V hlavě.

Na pohádku si ale budeme muset ještě nějakou chvíli počkat. Studia Pixar a Disney nás sice navnadila na zajímavou podívanou, ale v našich kinech se snímek objeví až 18. června 2020.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také