Dočkáme se pokračování Masky s Jimem Carreym?

Přečtěte si

Dark Universe je mrtvý, ať žije nový?

Pokud vám toto sousloví nic neříká, nedivte se. Jedná se o projekt studia Universal Pictures, jenž měl za cíl...

Krotitelé duchů: Odkaz: Trailer se nese ve stylu Stranger Things

Trailer "třetích" Krotitelů duchů konečně dorazil, přičemž jasně dává najevo, abychom na katastrofu z roku 2016 s klidným srdcem...

Wonder Woman 1984: Trailer představuje amazonskou krásku v duchu retra

Co dělala Wonder Woman posledních zhruba sedmdesát let, netušíme, nicméně v osmdesátých letech měla opět hodně práce. Trailer na...

Autor

Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Internetem se šíří informace, že studio Warner Bros, které stojí za původním filmem Maska, jedná s hercem Jimem Carreym, zda by se po letech vrátil do role Stanleyho Ipkisse.

Původní snímek se divákům představil v roce 1994, v hlavní roli se objevil Jim Carrey, jenž ztvárnil roli bankovního úředníka, který nemá příliš štěstí v lásce a potažmo ani v osobním životě. Hlavu mu ale zamotá sexy blondýnka Cameron Diaz, která do banky přichází pod falešnou záminkou, ve skutečnosti má pořídit záběry vnitřních prostor banky. Jim Carrey pak náhodou nalezne starodávnou masku, která z něj po nasazení udělá neodolatelného lva salónů. Ale nejen to, maska dokáže člověka ochránit před smrtí, natáhnout se do neobvyklých rozměrů, měnit obličeje a vytáhnou z kapsy cokoliv budete chtít.

První informace o pokračování se objevily na začátku tohoto roku, kdy se tvůrce Masky Mike Richardson s nadšením zmínil o možném rebootu filmu, ale s ženskou hlavní postavou. Film by tak následoval třeba Krotitelé duchů, když by do hlavní role obsadil ženu.

Nejnovější zvěsti přichází ze serveru We Got This Covered, který je drby filmového světa jen protkaný. Otázkou zůstává, zda by to byl vůbec dobrý nápad. Jim Carrey se již jednou vrátil do své starší role, a to sice v pokračování Blbý a blbější, z čehož moc dobrý film nevznikl. O možném návratu Cameron Diaz se nic neuvádí.

Na samotný snímek Maska volně navazuje animovaný seriál z roku 1995, který získal poměrně širokou fanouškovskou základnu. To se ovšem nedá říct o počinu Maska Junior, jenž patří k nejhorším filmům roku 2005.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také