Code 8: Když se rozhodnete použít nadpřirozené schopnosti ke konání zla

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Sci-fi filmů o lidech se superschopnostmi máme už opravdu mnoho. Režisér Jeff Chan se rozhodl spojit dva bratry, kteří se proslavili rolemi ve sci-fi seriálech a vytvořit příběh, který je velmi podobný oblíbeným X-Menům.

Vítejte v budoucnosti, kde svět je trochu jiný než jak ho znáte. Čtyři procenta populace se z neznámých důvodů rodí s nadpřirozenými schopnostmi. Ale než aby žili jako milionáři nebo zachraňovali svět, používají své schopnosti na kriminální zločiny. Jedním z nich je i Connor Reed, který až do jedné osudové noci žil spořádaným životem. Dluhy za léčbu nemocné matky ho ale donutily přidat se ke zločinci Garrettovi, aby společně vyloupili banku a získali peníze.

V hlavních rolích se představili bratři Robbie a Stephen Amellovi. Každý si našel svoji slávu a fanoušky v superhrdinských seriálech. Robbie Amell je známý svou rolí v seriálu The Flash, zatím co Stephen si zahrál v seriálu Arrow. Oba mají za sebou i několik filmových rolí, například Robbie si zahrál v komedii Já, kocour nebo Táta za všechny peníze. Stephen si zahrál v pokračování Želvy Ninja nebo ve sci-fi hororu Screamers: Hon na člověka.

Premiéru bude mít snímek 13. prosince 2019.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také