Ashfall: Jihokorejský katastrofický film o sopečném výbuchu

Přečtěte si

Dark Universe je mrtvý, ať žije nový?

Pokud vám toto sousloví nic neříká, nedivte se. Jedná se o projekt studia Universal Pictures, jenž měl za cíl...

Krotitelé duchů: Odkaz: Trailer se nese ve stylu Stranger Things

Trailer "třetích" Krotitelů duchů konečně dorazil, přičemž jasně dává najevo, abychom na katastrofu z roku 2016 s klidným srdcem...

Wonder Woman 1984: Trailer představuje amazonskou krásku v duchu retra

Co dělala Wonder Woman posledních zhruba sedmdesát let, netušíme, nicméně v osmdesátých letech měla opět hodně práce. Trailer na...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

Na YouTube se objevil první trailer, představující pětici hlavních aktérů katastrofického thrilleru od režisérů Byeong-seo Kima a Hae-joon Leeho. Ten bude sledovat sopečnou erupci aktivního vulkánu Baekdu na pohnutých hranicích mezi Čínou a Severní Koreou.

V krátkém traileru se nám ukazuje typický sestřih scén po vzoru hollywoodských epických katastrofických spektáklů, který ovšem krom představení archetypálních postav a typické zápletky nepřibližuje nic bližšího.

Zápletka typicky sleduje skupinku expertů, snažících se zabránit či předejít nejhoršímu a pak také civilisty “v poli.”

V hlavních i vedlejších rolích se představí Byeong-heon Lee, Jeong-woo Ha, Dong-seok Ma, Hye-jin Jeon, Suzy, Ja-yeon Ok, Sin-cheol Kang, a další.

Snímek má premiéru v prosinci 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také