Ashfall: Jihokorejský katastrofický film o sopečném výbuchu

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

Na YouTube se objevil první trailer, představující pětici hlavních aktérů katastrofického thrilleru od režisérů Byeong-seo Kima a Hae-joon Leeho. Ten bude sledovat sopečnou erupci aktivního vulkánu Baekdu na pohnutých hranicích mezi Čínou a Severní Koreou.

V krátkém traileru se nám ukazuje typický sestřih scén po vzoru hollywoodských epických katastrofických spektáklů, který ovšem krom představení archetypálních postav a typické zápletky nepřibližuje nic bližšího.

Zápletka typicky sleduje skupinku expertů, snažících se zabránit či předejít nejhoršímu a pak také civilisty “v poli.”

V hlavních i vedlejších rolích se představí Byeong-heon Lee, Jeong-woo Ha, Dong-seok Ma, Hye-jin Jeon, Suzy, Ja-yeon Ok, Sin-cheol Kang, a další.

Snímek má premiéru v prosinci 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také