The King’s Man: První mise: Zrození gentlemanů, když je svět potřebuje nejvíce

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

„Svět hoří. Nemáš nejmenší ponětí, čeho jsou lidé schopni,“ říká svému svěřenci Ralph Fiennes v novém traileru na očekávanou akční pecku režiséra Matthewa Vaughna. Upoutávka na novou část série Kingsman, odehrávající se za první světové války v sobě snoubí vše, co od takového filmu můžete chtít, navíc je podkreslená hudbou kapely Black Sabbath. Že to nesedí? Posuďte níže. Sedí. Jak pozadí na hrnec.

Zatímco prequel The King’s Man ukáže samotné začátky organizace Kingsman a zavede nás do období první světové války, režisér Matthew Vaughn v tajnosti připravuje i pokračování původních dílů s podtituly Tajná služba a Zlatý kruh, které by mělo uzavřít Eggsyho příběh.

The King’s Man opět natočil režisér Matthew Vaughn. V titulních rolích se představí Ralph Fiennes, Harris Dickinson, Rhys Ifans, Charles Dance, Daniel Brühl, Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode, Gemma Arterton, Tom Hollander, Liam Neeson, a další.

Česká premiéra je v únoru 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také