Gentlemani: Akční komedie plná drog a britského akcentu

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Guy Ritchie se vrací ke svým filmovým kořenům. Pokud máte rádi jeho filmy jako Sbal prachy a vypadni nebo snímek Podfu(c)k, tak The Gentlemen je právě pro vás. Akční krimi komedie plná peněz, trávy, zbraní a žádaných herců.

Mickey Pearson je Američan, který se usadil v Londýně a vybudoval si zde opravdu velké a nesmírně úspěšné drogové imperium. Když se ven dostane zpráva, že s drogovým byznysem chce nadobro skončit, začne boj o jeho postavení a imperium. Mickey se musí potýkat s vydíráním a spiknutím, které proti němu vedou další drogoví dealeři.

V roli drogového bosse se objeví Matthew McConaughey, jeho drahou polovičku ztvárnila herečka známá z Panství Downton Michelle Dockery. Mezi dalšími se objeví Charlie Hunnam, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell a Hugh Grant. Režisér Guy Ritchie momentálně slaví velký úspěch ve spojení s Disney muzikálem Aladin, natočeným na motivy stejnojmenné animované pohádky.

Česká premiéra je stanovená na 27. února 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také