The Gentlemen: Akční komedie plná drog a britského akcentu

Přečtěte si

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Recenze: Staříci – Roadmovie o pomstě a strastech stáří

Ve skutečnými událostmi inspirovaném snímku se spolu na plátně vůbec poprvé objevují herečtí matadoři Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička...

Recenze: Parazit – Korejský Tarantino?

Snímek Parazit uchvátil kritiky, a nyní je na nejlepší cestě učinit totéž v kinech svým "masovým" divákům. Jaký je...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Guy Ritchie se vrací ke svým filmovým kořenům. Pokud máte rádi jeho filmy jako Sbal prachy a vypadni nebo snímek Podfu(c)k, tak The Gentlemen je právě pro vás. Akční krimi komedie plná peněz, trávy, zbraní a žádaných herců.

Mickey Pearson je Američan, který se usadil v Londýně a vybudoval si zde opravdu velké a nesmírně úspěšné drogové imperium. Když se ven dostane zpráva, že s drogovým byznysem chce nadobro skončit, začne boj o jeho postavení a imperium. Mickey se musí potýkat s vydíráním a spiknutím, které proti němu vedou další drogoví dealeři.

V roli drogového bosse se objeví Matthew McConaughey, jeho drahou polovičku ztvárnila herečka známá z Panství Downton Michelle Dockery. Mezi dalšími se objeví Charlie Hunnam, Jeremy Strong, Eddie Marsan, Colin Farrell a Hugh Grant. Režisér Guy Ritchie momentálně slaví velký úspěch ve spojení s Disney muzikálem Aladin, natočeným na motivy stejnojmenné animované pohádky.

Premiéry se film dočká 24. ledna 2020. Česká premiéra je prozatím stanovená na 23. ledna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také