Portals: Mimozemská civilizace experimentuje na lidech

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

O komunikaci s mimozemšťany bylo natočeno hodně filmů. Nyní společnost Media Films přichází se sci-fi snímkem, ve kterém se mimozemská rasa snaží navázat spojení s lidmi opravdu zvláštním způsobem.

Na celém světě, z ničeho nic, pravidelně vypadává proud. Většina populace si myslí, že za to můžou neznámé objekty, které se znenadání objevují po celém světě na různých místech. Nejrozumnější je raději utéct, ne každý ale dokáže tak lákavé neznámé věci odolat. A tak je několik nevinných lidí přitahováno zvláštní silou, a nakonec vtaženo do neznámého objektu, portálu.

V hlavní roli se představí Deanna Russo, Neil Hopkins, Michele Weaver nebo Clint Jung. Snímku se ujala čtveřice režisérů – Gregg Hale, jenž stojí za hororem V/H/S/2, Liam O’Donnell, který natočil akční sci-fi Beyond Skyline, Eduardo Sánchez, režisér mysteriózního hororu Záhada Blair Witch a režisér Timo Tjahjanto, jenž má na svém kontě několik krátkometrážních filmů a spolupracoval rovněž na V/H/S/2.

Světovou premiéru bude mít snímek v Americe 25. října 2019.

1 komentář

  1. Ano,je to tak Mimozemštˇané jsou mezi námi,je to svět viditelný/neviditelný!
    Best Wishes!
    Mr.Josef/Joe/ from Czech republic/Prostejov/!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také