Pipi Dlouhá Punčocha se dočká filmového zpracování od producentů Paddingtona

Přečtěte si

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Recenze: Staříci – Roadmovie o pomstě a strastech stáří

Ve skutečnými událostmi inspirovaném snímku se spolu na plátně vůbec poprvé objevují herečtí matadoři Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička...

Recenze: Parazit – Korejský Tarantino?

Snímek Parazit uchvátil kritiky, a nyní je na nejlepší cestě učinit totéž v kinech svým "masovým" divákům. Jaký je...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Podle magazínu Variety připravují filmová studia StudioCanal a Heyday Films ve spolupráci s Astrid Lindgren Company nové filmové zpracování Pipi Dlouhé Punčochy. Hlavním producentem připravovaného filmu by měl být David Heyman, jenž stojí i za produkcí Harryho Pottera či Paddingtona.

Pipi Dlouhá Punčocha je postava z knih švédské spisovatelky Astrid Lindgren. Pipi sehrála hlavní roli hned několika dobrodružstvích, která vzešla z pera této světoznámé autorky. Její postava je v knihách popisovaná jako devítiletá zrzka, jejímž poznávacím znamením jsou pihy na tvářích a zapletené copy. Často je popisována jako štědrá, milá, zábavná a nezávislá dívka, která je pro každé dobrodružství.

Bude se jednat již o pátou spolupráci mezi společnostmi Heyday Films a StudioCanal. Momentálně společně pracují na novém fantasy snímku The Secret Garden, kde se v hlavních rolích objeví Colin Firth, Julie Walters a Maeve Dermody a jeho premiéra je očekávaná v roce 2020. Na Pipi Dlouhou Punčochu si tedy budeme muset ještě nějaký ten rok počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také