Na nože: Ve hvězdné detektive se hledá vrah spisovatele, podezřelí jsou všichni

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Finální trailer, který nás má navnadit na zábavnou krimi podívanou, jenž vévodí Daniel Craig, coby inteligentní a svérázný detektiv, je tu. Trailer nás láká na vyšetřování záhadné vraždy a spoustu hvězdných jmen, která se ve filmu objeví.

Známý spisovatel detektivek a hlava rodiny Harlan Thrombey je nalezen mrtvý před oslavou svých 85. narozenin. Podezřelým se stává každý, kdo byl v čase jeho smrti v domě. Vraždu přijíždí vyšetřit svérázný a šarmantní detektiv Benoit Blanc. Aby přišel na to, kdo stojí za Harlanovou smrtí, musí si s každým členem rodiny a členy personálu promluvit o samotě a dostat se tak na kloub tomu, kdo by mohl mít zlé úmysly a vraždu spáchat.

Film, který už podle anotace lehce připomíná staré známé detektivní příběhy s Herculem Poirotem, se může pyšnit skvělým obsazením, které jistě naláká nejednoho diváka. Můžeme se těšit na Daniela Craiga, Chrise Evanse, Dona Johnsona, Michaela Shannona, Toni Collette, Katherine Langford nebo Jaeden Martell. Za režií stojí režisér osmého dílu Star Wars, Rian Johnson.

Česká premiéra proběhne 9. ledna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také