Matrix 4: Neil Patrick Harris po boku Nea a Trinity

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Bylo oficiálně oznámeno, že herec Neil Patrick Harris, známý převážně ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, ztvární jednu z hlavních rolí v připravovaném čtvrtém díle úspěšného sci-fi Matrix.

Přidá se tak k již potvrzenému obsazení, tedy ke Keanu Reevesovi a Carrie-Anne Moss, jenž si opět zopakují své předešlé role Nea a Trinity. Nedávno se začalo proslýchat, že k obsazení se by se mohl přidat také herec z Aquamana Yahya Abdul-Mateen, který by měl ztvárnit mladší verzi Morphea, tahle informace zatím ale není potvrzená.

Prozatím neznámé žádné detailnější informace o samotném příběhu, víme ale, že obsazení se po malých krůčkách rýsuje a již nyní se můžeme těšit z přítomnosti stejných tváří. Pokračování Matrixu by se mělo začít natáčet v průběhu roku 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také