Matrix 4: Neil Patrick Harris po boku Nea a Trinity

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Bylo oficiálně oznámeno, že herec Neil Patrick Harris, známý převážně ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, ztvární jednu z hlavních rolí v připravovaném čtvrtém díle úspěšného sci-fi Matrix.

Přidá se tak k již potvrzenému obsazení, tedy ke Keanu Reevesovi a Carrie-Anne Moss, jenž si opět zopakují své předešlé role Nea a Trinity. Nedávno se začalo proslýchat, že k obsazení se by se mohl přidat také herec z Aquamana Yahya Abdul-Mateen, který by měl ztvárnit mladší verzi Morphea, tahle informace zatím ale není potvrzená.

Prozatím neznámé žádné detailnější informace o samotném příběhu, víme ale, že obsazení se po malých krůčkách rýsuje a již nyní se můžeme těšit z přítomnosti stejných tváří. Pokračování Matrixu by se mělo začít natáčet v průběhu roku 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také