There are no slides in this slider.

Král: Další historický velkofilm od Netflixu

Přečtěte si

Wonder Woman 1984: Trailer představuje amazonskou krásku v duchu retra

Co dělala Wonder Woman posledních zhruba sedmdesát let, netušíme, nicméně v osmdesátých letech měla opět hodně práce. Trailer na...

Free Guy: Ryan Reynolds ve světě her

Představitel Deadpoola a Pikachua - Ryan Reynolds se ukazuje v prvním traileru na hojně očekávanou akční žánrovku Free Guy,...

Mulan: Statečná dcera chrání rodinu a vyráží do boje v epickém traileru

Mulan přichází v dalším traileru, a nutno si přiznat, že takhle velkolepě ještě žádná hraná předělávka klasických disneyovek nevypadala. Když...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

Netflix si to k nám sype s dalším historickým dramatem, jež bude tentokrát portrétem nástupu Jindřicha V. na trůn. Trailer na tento snímek vyniká perfekním střihem, osudovostí, celkovou gradací a zajímavými, velmi dramaticky vyhlížejícími momenty. Kdo by navíc nechtěl vidět Timothée Chalameta hrát britského, a Roberta Pattinsona francouzského krále? Ve výsledku to vypadá mnohem lépe než to zní. Nebýt jen toho přízvuku. Posuďte sami níže!

Panovník, který inspiroval Williama Shakespeara (těžko říci, do jaké míry se jím tento film bude inspirovat) k napsání slavné hry a jako jediný sjednotil anglickou a francouzskou korunu pod jednu osobu. Film bude mapovat jeho nástup k moci a válečné tažení. Nahlédneme tak do významné etapy Stoleté války.

“Neposlušný princ Hal nastoupí po otcově smrti na anglický trůn a musí zvládat palácové intriky, zděděnou válku a celkový chaos.”

Režie snímku Král se ujal David Michôd, jenž je i spoluautorem scénáře. V hlavních a vedlejších rolích se představí Timothée Chalamet, Joel Edgerton, Robert Pattinson, Ben Mendelsohn, Sean Harris, Thomasin McKenzie, Lily-Rose Depp, Tom Glynn-Carney, a další.

Film má premiéru 1. listopadu 2019 na Netflixu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také