Eli: Nemocného chlapce pronásledují přízraky ze záhrobí

Přečtěte si

Rychle a zběsile 9: Seznamte se s Torettovou rodinou v minutovém teaseru

Nic není důležitějšího, než rodina. Slova, kterými mudruje Vin Diesel už téměř dvě dekády, slyšíme i v prvním teaseru...

V síti: Hon sexuálních predátorů začíná. Dění v traileru se nechce ani věřit

V novém traileru, už teď hojně probíraného dokumentu V síti, se ale dějí věci... 3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní...

Justice League Dark: Co chystají DC a Abramsův Bad Robot?

Zejména díky studiu Bad Robot producenta J.J. Abramse se u Warner Bros. a DC chystá řada nových projektů, založených...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Režisér Ciarán Foy přichází s novým trailerem k připravovanému hororovému filmu Eli. Film si pod svá křídla vzala streamovací služba Netflix, která před pár dny začala nabízet i některé seriály a filmy v českém jazyce.

Eli je mladý chlapec, trpící vzácnou autoimunitní nemocí. Nemůže vyjít na světlo, na vzduch, ani se mít vodou, vše by ho mohlo zabít. Většinu života tak tráví zavřený v umělohmotném stanu. Teprve nově nalezený institut je výbornou nadějí k tomu, aby začal žít normální život. Společně s rodiči se tam na čas přestěhují. Eli se však cítí hůř, a navíc na místě, kde momentálně žije, je něco děsivého až démonického. Začíná vídat přízraky, duchy a mrtvou dívku. Rodiče ani lékaři mu ale nevěří, dokud sami nejsou svědky něčeho nadpřirozeného.

V hlavních rolích se objeví Kelly Reilly, Max Martini, Charlie Shotwell nebo herečka ze seriálu Stranger Things, Sadie Sink. Jak již bylo řečeno, režie se ujal mladý režisér Ciarán Foy, s hororovým žánrem má již zkušenost. Fanouškům představil horory Sinister 2 a Citadel.

Film bude ke shlédnutí na Netflixu od 18. října 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také