Dolittle: Robert Downey Jr. střeží velké tajemství, mluví se zvířaty

Přečtěte si

Cesta zpátky: Ben Affleck jako trenér basketbalu se závislostí na alkoholu

Studio Warner Bros. zveřejnilo trailer na basketbalové drama Cesta zpátky. V něm si zopakuje spolupráci herec Ben Affleck s...

6 underground: Tajné operace: Ryan Reynolds demoluje Řím v akčnáku Michaela Baye

Streamovací služba Netflix zveřejnila první trailer k připravovanému filmu 6 Underground, který divákům představí Řím plný nádherných a cenných...

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku: Božské cameo Keanu Reevese a hledání zatoulaného mazlíčka

Poté, co společnost Paramount Pictures udělala změnu v názvu filmu a datu premiéry, přináší fanouškům žluté houby první trailer...

Autor

Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Konečně je to tady. Universal Pictures zveřejnilo první trailer k novému snímku Dolittle. Pro ty, kteří čekali remake komedie s Eddiem Murphym, zřejmě budou zklamaní. Trailerem provází píseň What a Wonderful World a již díky prvnímu shlédnutí můžeme konstatovat, že se bude jednat o pořádně kouzelnou a dobrodružnou podívanou.

Veterinář doktor Dolittle žije v Anglii v obrovském domě plném zvířat. Pro všechny je tak trochu podivín a není divu. Střeží si velice cenné tajemství, které nerad dává na obdiv světu. Umí mluvit se zvířaty. Mladá královna Viktorie jednoho dne těžce onemocní a doktor Dolittle vyráží do světa vyhledat lék, jenž její výsost vyléčí. Na pomoc si bere své nejvěrnější přátele a přitom se snaží, aby jeho vzácný dar nikdo neodhalil, mohl by totiž padnout do špatných rukou.

Zpracování Doktora Dolittlea bylo potvrzeno již v roce 2017. Přípravu filmu ale provázely umělecké neshody a nedostatek času a financí, proto bylo natáčení pozastaveno. Studio Universal však projekt v roce 2019 obnovilo a nyní tu máme první trailer.

V hlavní roli se objeví představitel Iron Mana Robert Downey Jr, dále pak Antonio Banders a Emma Thompson. Spousta dalších hvězd propůjčila své hlasy zvířatům, například Tom Holland, Rami Malek, Octavia Spencer, Kumail Nanjiani nebo Marion Cotillard.

Film má naplánovanou světovou premiéru na 17. ledna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také