Dolittle: Robert Downey Jr. střeží velké tajemství, mluví se zvířaty

Přečtěte si

Rychle a zběsile 9: Seznamte se s Torettovou rodinou v minutovém teaseru

Nic není důležitějšího, než rodina. Slova, kterými mudruje Vin Diesel už téměř dvě dekády, slyšíme i v prvním teaseru...

V síti: Hon sexuálních predátorů začíná. Dění v traileru se nechce ani věřit

V novém traileru, už teď hojně probíraného dokumentu V síti, se ale dějí věci... 3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní...

Justice League Dark: Co chystají DC a Abramsův Bad Robot?

Zejména díky studiu Bad Robot producenta J.J. Abramse se u Warner Bros. a DC chystá řada nových projektů, založených...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Konečně je to tady. Universal Pictures zveřejnilo první trailer k novému snímku Dolittle. Pro ty, kteří čekali remake komedie s Eddiem Murphym, zřejmě budou zklamaní. Trailerem provází píseň What a Wonderful World a již díky prvnímu shlédnutí můžeme konstatovat, že se bude jednat o pořádně kouzelnou a dobrodružnou podívanou.

Veterinář doktor Dolittle žije v Anglii v obrovském domě plném zvířat. Pro všechny je tak trochu podivín a není divu. Střeží si velice cenné tajemství, které nerad dává na obdiv světu. Umí mluvit se zvířaty. Mladá královna Viktorie jednoho dne těžce onemocní a doktor Dolittle vyráží do světa vyhledat lék, jenž její výsost vyléčí. Na pomoc si bere své nejvěrnější přátele a přitom se snaží, aby jeho vzácný dar nikdo neodhalil, mohl by totiž padnout do špatných rukou.

Zpracování Doktora Dolittlea bylo potvrzeno již v roce 2017. Přípravu filmu ale provázely umělecké neshody a nedostatek času a financí, proto bylo natáčení pozastaveno. Studio Universal však projekt v roce 2019 obnovilo a nyní tu máme první trailer.

V hlavní roli se objeví představitel Iron Mana Robert Downey Jr, dále pak Antonio Banders a Emma Thompson. Spousta dalších hvězd propůjčila své hlasy zvířatům, například Tom Holland, Rami Malek, Octavia Spencer, Kumail Nanjiani nebo Marion Cotillard.

Film má naplánovanou světovou premiéru na 17. ledna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také