Tall Girl: Novodobá Popelka řeší zásadní problém, svou výšku

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Střední škola není nikdy jednoduchá, hlavně pro takové studenty, kteří jsou odlišní a nepatří do skupiny roztleskávaček nebo fotbalistů. Nový film Tall Girl od Netflixu nám přiblíží problémy, se kterými se musí potýkat nejvyšší studentka na střední škole.

Jodi se vždy cítila nesebevědomá, nejistá a hlavně je terčem šikany kvůli své výšce. Vždy jí po boku stál ale její nejlepší kamarád, který ji neopouští ani když se Jodi zamiluje do nově příchozího vysokého studenta Stiga, který očaroval nejen ji. Právě díky němu se rozhodne změnit od základu svoji vizáž, šatník a rozhodne se hrdě kráčet po středoškolských chodbách a poprvé v životě být pyšná na svoji výšku.

V hlavní roli vysoké Jodi se nám představí Ava Michelle, profesionální tanečnice, modelka a začínající herečka. Nově příchozího pohledného studenta ztvárnil Luke Eisner, také začínající herec, jenž má zkušenosti jen z televizních seriálů Goldbergovi a Timeline. Mezi dalšími herci se objeví Sabrina Carpenter, Angela Kinsey, Griffin Gluck a Candi Brooks. Za režií stojí Nzingha Stewart, ta má na svém režijním kontě několik epizod různých seriálů. Za zmínku stojí ale její televizní filmový debut S tímto prstenem.

Na Netlfixu bude mít snímek premiéru 13. září 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také