Stáhni a zemřeš: Když aplikace odpočítává čas do vaší smrti

Přečtěte si

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Recenze: Staříci – Roadmovie o pomstě a strastech stáří

Ve skutečnými událostmi inspirovaném snímku se spolu na plátně vůbec poprvé objevují herečtí matadoři Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička...

Recenze: Parazit – Korejský Tarantino?

Snímek Parazit uchvátil kritiky, a nyní je na nejlepší cestě učinit totéž v kinech svým "masovým" divákům. Jaký je...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nezvratný osud potkává Kruh. Tak by se ve zkratce dala popsat hororová novinka Stáhni a zemřeš, v originále Countdown, které se kvapem blíží premiéra, ovšem trailer dorazil až teď.

Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet?

O tom, že česká distribuce opět svým překladem snímku nezklamala, se asi nemá cenu ani bavit. Snímek studia STX Entertainment ovšem vypadá na zábavnou jednohubku, která by třeba takovému Nezvratnému osudu a kultovnímu Kruhu, ze kterých si hodně bere, nemusela dělat ostudu.

Snímek Stáhni a zemřeš natočil Justin Dec, v titulních rolích se představí Anne Winters, Elizabeth Lail, Peter Facinelli, Charlie McDermott a další.

V kinech od 31. října 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také