Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon: Hluboký vesmír už čeká na velké dobrodružství

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

První Ovečka Shaun ve filmu byla povedeným animovaným dobrodružstvím, které si dokonce vysloužilo nominaci na Oskara za nejlepší animovaný film. Příhody dne už ikonicky animované ovečky, která si svůj debut odehrála v dobrodružstvích Wallace a Gromita, načež dostala vlastní seriál, se tak z televizních obrazovek dostala na plátna kin. Typická a tradiční stop motion animace má tak zjevně stále co nabídnout…

Shaun a jeho stará známá parta bude tentokrát čelit návštěvě z vesmíru. Tentokrát to vypadá na lehčí variaci na E.T. Mimozemšťana. A proč by ne…

Blízké setkání třetího druhu s nejoblíbenějším ovčím stádem v Shaunově zbrusu novém filmovém dobrodružství. Podivná světla nad klidným městečkem Mossingham oznamují příchod záhadného návštěvníka ze vzdálené galaxie… zatím co na nedaleké farmě Mossy Bottom Ovečka Shaun nic netuší, protože má plné ruce práce s geniálními nápady, jak si vystřelit z farmáře a rozčílit Bitzera. Brzy však jedna rošťácká mimozemšťanka poblíž farmy havaruje. Shaun se rychle chopí nové příležitosti a vyráží na intergalatickou misi na záchranu malé návštěvnice před ďábelskou vládní organizací, která se jí snaží chytit a zneužít pro své nekalé cíle. Podaří se Shaunovi a jeho stádu odvrátit Farmageddon na farmě Mossy Bottom? Držte si klobouky, vydáváme se na vzrušující, dojemné sci-fi dobrodružství z Mossy Bottom Farm až do hlubokého vesmíru. Cesta tam vede skrz automyčku!

Snímek Ovečka Shaun ve filmu: FARMAGEDDON má v tuzemských kinech premiéru už 3. října 2019. O režii se stejně jako v případě seriálu a předchozího celovečerního filmu postaral Richard Starzak. Představí se zde Justin Fletcher, Marc Macaulay a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také