Noví mutanti už nebudou součástí X-Men

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Dark Phoenix byl opravdu poslední foxovskou x-menovkou, kterou jsme viděli.

Jak nedávno informoval web Screenrant, akvizice foxovské superhrdinské franšízy Disneyem si vyžádala určitou daň. Kromě přetáček z hororové vize do standardnější komiksovky a zpátky mají současné práce na filmu ještě jeden účel – vyhodit jakékoli odkazy na ostatní filmy ze světa X-Men.

Disney, který práva na příběhy hrdinných mutantů nedávno získal, plánuje zařazení X-Menů do světa MCU. A byť ještě zdaleka není jasné, v jaké podobě se X-Meni ve filmu objeví, je dost možné, že jejich první vlaštovkou budou právě Noví mutanti. Zatím není jisté, zda bude film nakonec fungovat jako zcela samostatné sci-fi od Foxů, nebo se bude skutečně odehrávat ve světě filmových marvelovek pod hlavičkou Disney, v každém případě nebude mít nic společného s fikčním světem foxovských X-Menů. Posledním X-Men filmem od Foxu, který kdy uvidíme, tak zůstává Dark Phoenix, který celou devatenáctiletou sérii neukončil úplně nejšťastněji.

Ať už tedy bude konečný fikční svět Nových mutantů jakýkoli, nezbývá, než se modlit, aby to byl alespoň dobrý film. A aby v jeho příběhu seděl jeho název, protože bez spojitosti se starými známými mutanty nebude moc dávat smysl. O tom se ostatně přesvědčíme v dubnu 2020, kdy má mít film snad už konečně premiéru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také