Infinity Saga: Jedenáct let filmového universa má velkolepou upoutávku

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Trailer, který byl původně zveřejněn na Comic-Conu v San Diegu šéfem Marvel Studios Kevinem Feigem, se konečně objevil na YouTube. Obsahuje efektní průřez jedenáctiletou historií filmového universa, tedy všemi filmy, jež jsme zatím měli možnost vidět. A že to byla jízda!

Samozřejmě, pokud jste celou ságu neviděli, nedívejte se na tuto upoutávku. Je tu dost spoilerů. Ve vrstevnatém traileru se skvěle odráží komiksová osudovost, jaká tak trochu i evokuje otázku, jak se bude celý kolos vyvíjet nadále.

Celé video navíc slouží i jako upoutávka na velkolepý a masivní Blu-Ray boxset, který bude obsahovat všech 23 filmů a spoustu dosud nezveřejněného materiálu. A to už je opravdu něco pro die hard fandy!

V upoutávce se povedlo vcelku efektně nacpat jedenáctiletou filmografii do vcelku úzkého horizontu necelých tří minut. Kdy velký boxset vyjde, je zatím otevřenou otázkou…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také