In the Tall Grass: Ztraceni v poli podle Stephena Kinga

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Netflix zveřejnil první trailer k nové filmové adaptaci, natočené na motivy dalšího příběhu z pera krále hororu Stephena Kinga. Ten v příběhu varuje čtenáře a diváky, aby si dávali pozor na opuštěná místa, jelikož i ona mohou mít nebezpečné schopnosti.

Becky a Cal při zastávce u zarostlého pole zaslechnou pláč malého chlapce. Rozhodnou se do pole vejít a zachránit ho. Chlapec stále křičí a prosí o pomoc, zatímco neznámá síla Becky a Cala rozdělí. Oba na sebe zmateně volají a snaží se marně najít cestu ven. Odříznutí od světa a od ostatních lidí se snaží zachránit. Později ale zjišťují, že mnohem horší než se ztratit, je být nalezen.

Ve filmu si zahrál držitel nominace na Zlatý Globus Patrick Wilson, ten má zkušenosti z filmování hororů, jelikož několikrát ztvárnil Eda Warrena, lovce duchů a sběratele posedlých a záhadných věcí. Mezi dalšími se objeví Rachel Wilson, začínající herečka Laysla De Oliveira nebo Avery Whitted. Režie a scénáře se ujal rodák z Michiganu, Vincenzo Natali. Mezi jeho nejznámější filmy patří horor Kostka a romantický povídkový film Paříži, miluji Tě.

Snímek bude mít premiéru na Netflixu 4. října 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také