Bad CGI Sharks: Mizerně zpracovaní digitální žraloci plující vzduchem

Přečtěte si

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Recenze: Staříci – Roadmovie o pomstě a strastech stáří

Ve skutečnými událostmi inspirovaném snímku se spolu na plátně vůbec poprvé objevují herečtí matadoři Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička...

Recenze: Parazit – Korejský Tarantino?

Snímek Parazit uchvátil kritiky, a nyní je na nejlepší cestě učinit totéž v kinech svým "masovým" divákům. Jaký je...

Autor

Profilový obrázek
Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Název snímku Bad CGI Sharks přesně odpovídá tomu, co ve filmu uvidíme. Digitálně nepropracované žraloky, kteří působí lacině. Pokud patříte mezi lidi, kteří podobné tituly vyhledávají, tak jste doma.

Příběh se zaměřuje na dva bratry, které jedna zvláštní událost opět spojí dohromady. Na světě se z ničeho nic objevují žraloci, kteří plují ve vzduchu a napadají lidi. Když byli bratři malí, napsali si vymyšlený příběh o zabíjejícím žralokovi. Nyní se scénář stal realitou a bratři musejí zjistit, jakým způsobem to můžou zastavit.

Filmů o žralocích, které nebyly zrovna ukázkové, je hodně. Za zmínku stojí například Žralokonádo z roku 2013, který se dočkal několika pokračování. Bad CGI Sharks bude tedy pokračovat ve stejném duchu, kdy vizuální efekty ani příběh za moc nestojí, ale své skalní fanoušky si film stejně najde.

Snímek měl již premiéru 3. srpna 2019, v nejbližších dnech bude k dispozici na DVD nebo online.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také