Mizerové navždy: Mizerové se konečně vrací do akce

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Mizerové zestárli, na svém humoru a pojetí kriminálního vyšetřování však nic nezměnili. Trailer na dlouho očekávané Bad Boys for Life je konečně tady.

Nekonečný příběh. Tak by se dala nazvat strastiplná pouť třetích Mizerů na plátna kin. Vám všímavějším, kteří máte velmi dobrou paměť, už z toho musela jít hlava kolem. Proč? Před pár lety se totiž studio Sony vytasilo s datem 17. února 2017 – ano, v tento den měl tandem Mark Lowery (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) opět bavit diváky svým humorem a slušnou akcí. Nicméně došlo k posunu premiéry o pár měsíců, konkrétně na 2. června téhož roku.

Netrvalo to však dlouho a hlavouni ze Sony snímek, původně režiséra Joea Carnahana (A-tým), jenž na režisérské sesli měl nahradit Michaela Baye, opět přesunuli na jiné datum – 12. ledna 2018. I z toho ale nakonec sešlo…

Bum, je září 2019 a na svět se teprve teď dostal trailer, na který jsme čekali, jak vidíte, opravdu dlouho. Ten láká na lednovou premiéru a hlavně na návrat starých známých.

Ve filmu se znovu bok po boku objeví Will Smith a Martin Lawrence jako Mike Lowery respektive Marcus Burnett. Režie se tentokráte ujali Adil El Arbi a Bilall Fallah, kteří tak převzali štafetový kolík po Michaelu Bayovi, jehož jméno u třetích Mizerů najdeme jen v kolonce producenta.

Premiéra Bad Boys for Life je 16. ledna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také