Viy 2: Journey to China: Schwarzenegger a Jackie Chan ve velkolepé fantasy

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V těchto dnech přichází do čínských kin velkolepá fantasy s Arnoldem Schwarzeneggerem a Jackie Chanem, která je volným pokračováním snímku Viy z roku 2014. Snímek, jenž vznikal v Rusko-čínské koprodukci, tuzemské publikum neuvidí, a tak přinášíme alespoň nejnovější trailer.

Anglický cestovatel Jonathan Green obdrží rozkaz od Petra Velikého, aby zmapoval východní Rusko. Ten se tedy opět vydá na dlouhou cestu plnou šílených dobrodružství, které ho následně zavedou do Číny. Kartograf bude nečekaně čelit spoustě dech beroucím odhalením a setkání s bizarními stvořeními. Seznámí se s čínskou princeznou, střetne se tváří v tvář se smrtícím bojovým uměním a Králem draků. Co bude silnější tentokrát, neochvějný vědecký skepticismus nebo temná magie, která si podmanila východní země?

Viy 2: Journey to China natočil Oleg Stěpčenko, v titulních rolích se představí Arnold Schwarzenegger, Jackie Chan, Charles Dance, Jason Flemyng, Martin Klebba, a další.

Film má premiéru v Číně 16. srpna 2019.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také