Viy 2: Journey to China: Schwarzenegger a Jackie Chan ve velkolepé fantasy

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V těchto dnech přichází do čínských kin velkolepá fantasy s Arnoldem Schwarzeneggerem a Jackie Chanem, která je volným pokračováním snímku Viy z roku 2014. Snímek, jenž vznikal v Rusko-čínské koprodukci, tuzemské publikum neuvidí, a tak přinášíme alespoň nejnovější trailer.

Anglický cestovatel Jonathan Green obdrží rozkaz od Petra Velikého, aby zmapoval východní Rusko. Ten se tedy opět vydá na dlouhou cestu plnou šílených dobrodružství, které ho následně zavedou do Číny. Kartograf bude nečekaně čelit spoustě dech beroucím odhalením a setkání s bizarními stvořeními. Seznámí se s čínskou princeznou, střetne se tváří v tvář se smrtícím bojovým uměním a Králem draků. Co bude silnější tentokrát, neochvějný vědecký skepticismus nebo temná magie, která si podmanila východní země?

Viy 2: Journey to China natočil Oleg Stěpčenko, v titulních rolích se představí Arnold Schwarzenegger, Jackie Chan, Charles Dance, Jason Flemyng, Martin Klebba, a další.

Film má premiéru v Číně 16. srpna 2019.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také