To Kapitola 2: Démonický Pennywise budí největší respekt

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Nejnovější trailer zve na nejlepší možný formát. Finální část dvoudílné série To bude možné vidět v kině IMAX.

V pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, se do města Derry vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno začalo.

Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy.

V roli dospělého Billa se představí James McAvoy (filmová série X-Men, Rozpolcený, Skleněný), držitelka nominace na Oscara Jessica Chastain (30 minut po půlnoci, Mama, Velká hra) v roli Beverly, Bill Hader (seriál kanálu HBO Barry, Moje ségra má prima bráchu) v roli Richieho. Klíčové role klauna Pennywise se opět ujal Bill Skarsgård.

Premiéra je 5. září 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také