Temná tvář Brooklynu: Detektiv Edward Norton trpící Tourretovým syndromem

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Edward Norton po dlouhých letech usedl za kameru i před ni, a my z toho máme obrovskou radost. Kriminálka Temná tvář Brooklynu odehrávající se v 50. letech minulého století se představuje v traileru s úžasnou atmosférou.

Píše se rok 1950. Newyorský detektiv Lionel Essrog (Edward Norton) trpí Tourretovým syndromem, a tak své okolí neustále překvapuje pohybovými a zvukovými tiky. Když je zabit jeho jediný přítel Frank Minn (Bruce Willis), rozhodne se vraždu vyřešit na vlastní pěst.

Snímek vychází ze slavného románu Sirotci z Brooklynu ověnčeného řadou literárních cen. Edward Norton plánoval snímek již od roku 1999, ale kvůli finančních potížím se dobové kriminálky dočkáme až letos. Jde o první režijní počin Edwarda Nortona od úspěšné komedie Rabín, kněz a krásná blondýna z roku 2000.

V hlavních rolích se představí Edward Norton, Bruce Willis, Bobby Cannavale, Gugu Mbatha-Raw, Leslie Mann, Willem Dafoe, Ethan Suplee, Alec Baldwin, a další.

Premiéra je 5. prosince 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také