Temná tvář Brooklynu: Detektiv Edward Norton trpící Tourretovým syndromem

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Edward Norton po dlouhých letech usedl za kameru i před ni, a my z toho máme obrovskou radost. Kriminálka Temná tvář Brooklynu odehrávající se v 50. letech minulého století se představuje v traileru s úžasnou atmosférou.

Píše se rok 1950. Newyorský detektiv Lionel Essrog (Edward Norton) trpí Tourretovým syndromem, a tak své okolí neustále překvapuje pohybovými a zvukovými tiky. Když je zabit jeho jediný přítel Frank Minn (Bruce Willis), rozhodne se vraždu vyřešit na vlastní pěst.

Snímek vychází ze slavného románu Sirotci z Brooklynu ověnčeného řadou literárních cen. Edward Norton plánoval snímek již od roku 1999, ale kvůli finančních potížím se dobové kriminálky dočkáme až letos. Jde o první režijní počin Edwarda Nortona od úspěšné komedie Rabín, kněz a krásná blondýna z roku 2000.

V hlavních rolích se představí Edward Norton, Bruce Willis, Bobby Cannavale, Gugu Mbatha-Raw, Leslie Mann, Willem Dafoe, Ethan Suplee, Alec Baldwin, a další.

Premiéra je 5. prosince 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také