Pretenders: Milostný trojúhelník v osmdesátkách podle Jamese Franca

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

James Franco je známý a kvalitní herec, který se ovšem nebojí sáhnout i po projektech, jakým by se jiní tvůrci vyhnuli širokým obloukem – jak ostatně ukázal jmenovitě třeba ve filmu The Disaster Artist, který režíroval a kde rovněž ztvárnil pochybnou celebritu a tvůrce kultovního propadáku The Room – Tommyho Wiseaua. Tato variabilita mu prospívá a krom herectví si tak sem tam střihne i režii. Níže si můžete prohlédnout upoutávku na jeho nejnovější počin. 

Pretenders se budou rovněž točit okolo filmu. Bude se jednat o drama, sledující milostný trojúhelník, obsahující mladého režiséra, fotografa a záhadnou herečku. Po letech sexu, zrady a dalších vzájemných škod se všichni tři ocitnou v nebezpečné situaci, kdy jeden z nich musí bojovat o vlastní život. Děj je zasazen do sedmdesátých a osmdesátých let.

O režii se tedy postaral Franco, scénář k filmu napsal Josh Boone (Hvězdy nám nepřály). V hlavních i vedlejších rolích se představí James Franco, Juno Temple, Jane Levy, Brian Cox, Jack Kilmer, Shameik Moore, Tyler Alvarez, Danielle Burgess, Mustafa Shakir, David A. Wallace, Antoni Porowski, Taylor Watson Seupel, a další.

Film má celosvětovou premiéru stanovenu na 27. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také