Pražské orgie: Slavná kniha ožívá v české erotické adaptaci

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Podle knihy Philipa Rotha, držitele Pulitzerovy ceny, vznikl stejnojmenný český snímek Pražské orgie. Erotická podívaná Ireny Pavláskové se skvělým hereckým obsazením se představuje v traileru!

Příběh filmu Pražské orgie nás zavádí do Prahy poloviny 70. let, kam přijíždí slavný americký spisovatel Nathan Zuckerman – často využívané spisovatelovo alter ego – aby odvezl rukopis povídek napsaných v jazyce jidiš, jejichž autor byl zavražděn nacisty. Pro Zuckermana je pražská návštěva bizarním střetem s totalitou ovládaným národem a podivuhodným uskupením režimem umlčovaných umělců. Díky hledání rukopisu se seznámí se svéráznou a nezkrotnou Olgou a pronikne na vyhlášené večírky, na nichž každý hledá únik ke krátké svobodě po svém. Zuckerman se stane divákem i účastníkem dekadentního představení plného zmařených snů.

Pražské orgie natočila Irena Pavlásková (Fotograf, Bestiář). V titulních rolích se představí Jonas Chernick, Ksenija Rappaport, Pavel Kříž, Klára Issová, Jiří Havelka, Miroslav Táborský, Martin Stránský, Jan Hrušínský, a další.

Premiéra je 10. října 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také